Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Склади для слова є будівельним матеріалом, як і, скажімо, окремі літери та звуки. Щоправда склади вже вищого рівня і робота з ними дещо відрізняється від роботи з поодинокими літерами. Якщо пропустити одну букву у слові ,частіше за все вдасться вгадати його первинне написання та значення. Пропуск цілого складу здебільшого повністю заважає розумінню слова, тому до складів треба відноситись обережніше. Крім того, склади мають більш тісні звʼязки з граматичним значенням, адже є окремі закінчення, суфікси та приставки, які виражаються одним чи двома сталими складами. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься збирати слова зі складів, закріплюючи на практиці свої вміння працювати з цими мовними одиницями. На екрані перед учнем міститься набір складів – новий для кожного наступного етапу вправи. Вони знаходяться у хаотичному порядку, тож, як і було вказано вище, зрозуміти, яким словом вони мають стати у фіналі, важко. Тому є підказки. Першою є ілюстрація предмета, який цим словом має називатись. Другою підказкою є звукова кнопка. Учень натискає на неї, після чого чує правильний варіант цього слова. Далі залишається просто поміняти всі склади місцями так, аби вони утворили це слово. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Там буде інше слово, нові склади, малюнок тощо, проте механіка виконання вправи залишиться такою ж самою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Збираємо слово зі складів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися