Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова, що називаються самостійними (іменники, прикметники ,числівники, займенники, дієслова з його особливими формами та прислівники), мають своє лексичне та граматичне значення, тоді як службові слова набувають сенсу лише тоді, коли поряд є самостійні слова. В цьому головна їх відмінність. Проте кожен вид службових слів має свою мету використання. Так сполучники, працювати з якими доведеться дитині у ході виконання даного завдання, використовуються для того, щоб встановити певні звʼязки між словами. Сполучники можуть обʼєднувати, розділяти та протиставляти слова і те, що вони означають. До кожного з цих видів належить свій набір сполучників, і завдяки даному завданню дитина вивчить, які з них до котрого з цих видів належать. На екрані перед дитиною міститься пара слів – нова для кожного наступного етапу. Ці слова самостійні, і учень має здогадатись за їхнім сенсом, що саме треба зробити: поєднати їх, розділити чи протиставити. У цьому дитині допоможуть ілюстрації, котрі супроводжують кожен рівень, і на яких зображується те, що називається цими словами. Отже дитина розуміє, як вони повʼязані, після чого вибирає сполучник, що найбільше пасує для виконання цієї функції, з варіантів, які містяться під парою слів. Коли дитина переміщує цей сполучник у порожню ділянку між самостійними словами, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії. Завдяки наявності багатьох варіантів на кожному рівні дитина краще опрацьовує всю багатогранність сполучників і розуміє функції кожного з виді цієї частини мови більш глибоко.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
З'єднуємо пари слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися