Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметник – це самостійна частина мови, яка означає ознаку предмета, описує його якості, а також відповідає на питання «який?» і «чий?» з усіма його граматичними формами; має категорії іменника: рід, число та відмінок; крім того, деякі прикметники можуть мати порівняльний ступінь. Всі ці прикмети є тим, за допомогою чого можна відрізнити прикметник серед інших слів, а саме цим займатиметься дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного етапу завдання. Воно супроводжується ілюстраціями, що сюжетно повʼязані з тим, про що йдеться у тексті. У цьому реченні є один прикметник, і саме його має знайти дитина. Учень читає текст і аналізує його, шукаючи слово, котре описує предмет, називає його ознаку, або означає, що він комусь належить. Для цього учень має добре знати всі основні риси прикметника, а також те, як виглядають слова, що належать до цієї частини мови, тобто, які типові морфеми використовуються при їхньому творенні, як вони змінюються при відмінюванні. Крім того, учень має також і знайти іменник, аби повʼязати його з прикметником і переконатись у тому, що вони узгоджені або просто повʼязані певним лексичним чином. Коли дитина натискає на слово, яке вважає прикметником, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Прикметник там буде іншим, але головне – в новому реченні зміниться і граматичне значення цього слова, наприклад, воно буде вже у множині або у родовому, а не у називному відмінку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.13
Знаходимо прикметник у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися