Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівник – самостійна частина мови, яка відрізняється від більшості інших тим, що вона є незмінною: у прислівника нема категорій роду чи числа, як у іменника, нема також категорії часу, як у дієслова. Проте прислівників є досить велика кількість, адже вони означають ознаку дії, стан або ознаку якості. Відтак і набір питань, на які відповідають прислівники, варіюється в залежності від конкретного випадку. У ході виконання цього завдання дитина навчиться впізнавати прислівники саме за питаннями. На екрані перед учнем міститься зображення персонажа, якому треба передати потрібне слово. Наявність цього героя є засобом посилення цікавості дитини до виконання завдання, адже цей персонаж завжди змальований яскраво та образно. Біля нього є набір слів. Всі вони частково схожі: можуть мати подібний корінь, деякі наближаються за значенням одне до одного. Проте лише одне з цих слів – прислівник. Дитина має зрозуміти, яке саме, після чого перенести це слово до порожньої ділянки біля цього персонажа. Коли дитина передасть йому прислівник, то пройде на наступний етап завдання. Орієнтиром у пошуку прислівника служитиме питання, яке називається у завданні, формулювання котрого знаходиться над малюнком. Отже, дитина читає завдання, знаходить в його тексті питання і шукає те одне слово, яке відповідає саме на нього. Питання різні, вони змінюються з кожним наступним етапом разом із малюнком та персонажем, проте завжди є питаннями прислівника. Завдяки цій вправі учень запамʼятовує, які саме питання стосуються даної частини мови і завдяки цьому впізнаватиме прислівники в будь-якому контексті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Знаходимо прислівник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися