Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова української мови розподіляються на дві великі групи: самостійні та службові частини мови. Це перший і ледь не головний рівень диференціації слів. Самостійні слова відрізняються від службових тим, що мають лексичне та граматичне значення, для існування якого не потрібно, аби це слово було поєднано з іншими у контексті. Зі службовими словами все навпаки: вони набувають значення лише тоді, коли приєднуються о самостійних. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити службові частини мови у реченні, роблячи акцент на сполучниках. Ця службова частина мови використовується для вираження звʼязків між словами та реченнями, при чому сполучники можуть обʼєднувати, розділяти та протиставляти слова та інші граматичні конструкції. На екрані перед дитиною міститься нове для кожного наступного етапу речення. У ньому є як самостійні частини мови, так і службові. Дитина має знати та виділити ті, що належать до другого виду. Принцип пошуків описано у завданні, формулювання якого міститься над текстом речення. Щоб знайти сполучники, треба знайти слова, до яких не можна поставити питання. Дитина по черзі аналізує кожне слово у реченні ,після чого вибирає сполучники – і проходить на наступний етап завдання, до нової фрази і інших сполучників, з досить великим набором яких познайомиться, рухаючись між рівнями завдання. Поряд з кожним реченням є ілюстрації, які додають вправі образності та посилюють інтерес дитини до її виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Знаходимо сполучники в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися