Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існують сталі вислови, які використовуються у певних ситуаціях для розмови. Ці вислови передають певні емоції або описують різні ситуації чи просто є доречними у спілкуванні. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься їх використовувати. На екрані перед учнем міститься кілька висловів, які є частиною діалогу, тобто реплікою одного з персонажів. Зображення його разом з іншим героєм певної ситуації знаходиться поруч, з боку. У завданні, формулювання якого знаходиться над стовпчиком реплік та малюнком, вказано, що саме це за ситуація: прощання чи зустріч, комплімент чи сварка. Відповідно саме на назву ситуації і треба орієнтуватись, тоді як малюнок подається лише для посилення образності та стимуляції уяви дитини. Учень вибирає ту фразу, яка відповідає ситуації – може використовуватись у ній, є доречною та підходящою за сенсом. Коли дитина вибирає потрібну фразу, вона зʼявляється у діалоговій хмаринці одного з героїв сюжету. Таким чином, дитина бачить, як ця фраза вписується у ситуацію. Коли дитина робить правильний вибір, то проходить на наступний етап, де як ситуація, так і варіанти фрази будуть вже іншими. За допомогою виконання цього завдання дитина навчиться підбирати правильні слова у будь-якому випадку життя і розуміти, коли треба казати «до побачення», а коли – «вітаю». Важливо, що певний акцент у цій вправі робиться на культурі поведінки, а також на ввічливості, адже людям, що взаємодіють, має бути приємно знаходитись у одному просторі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Знаходимо вислів до ситуації
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися