Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Разом звуки та букви, які входять у склад слова, мають певний порядок і будують оболонку слова, яке до того ж має своє лексичне значення. При цьому різні слова мають різні закінчення. Деякі закінчення - виявляються співзвучними із закінченнями інших слів.

Ця вправа вчить дитину краще вимовляти слова, більш чисто сприймаючи їхні частинки. На екрані дитина бачить склад, який кілька разів повторюється. Цей склад є завершальною частиною для певного слова. Учень читає короткий опис до слова та бачить на екрані варіанти цього слова, які зображуються під цими написами. Наприклад, останній склад слова «коза» – це «за». Він повторюється кілька разів, після чого йде слово-опис (у даному випадку «рогата»), а далі дитина вже має сама продовжити ці рядки, вибравши малюнок кози з-поміж інших, що містяться під завданням. Таким чином учень наче продовжує простий віршик і вчиться правильній вимові слів. Після того, як учень зробить свій вибір, він перейде на наступний рівень вправи.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Скороговорки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися