Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Колір предмета – одна з найважливіших його характеристик для сприйняття дитиною. У ході виконання цієї вправи учень тренує своє сприйняття кольору та вміння за цією ознакою робити певний вибір, використовуючи її як головний критерій для рішення.

На екрані дитина бачить певний предмет. Це звичний для неї обʼєкт, що зображений у вигляді деталізованого малюнка, який має один головний колір. Над цим предметом є кілька рамок. Всі вони різнокольорові, але тільки одна з них відповідає за цією ознакою предмета. Завдання дитини полягає у тому, щоб порівняти колір обʼєкта з кольорами рамок і вибрати ту, яка за цією ознакою відповідає обʼєкту. Після цього учень має самотужки перетягнути цей предмет у потрібну рамку. Важливо, щоб дитина вмістила обʼєкт у контури рамки. Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, на якому його чекатиме новий обʼєкт та нові рамки. Всі кольори будуть інші, хоча механіка виконання вправи залишиться такою ж. Необхідність самотужки перетягнути предмет у відповідну зону на екрані є важливим для дитини ігровим елементом, який посилює цікавість учня до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.14
Гра "Розпізнай предмет за кольором"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися