Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Серед знань про зовнішній світ, які необхідні дитині, особливе місце займають відомості про спосіб харчування тих чи інших живих істот. Знання меню травоїдних та хижаків не тільки є корисним суто з практичної точки зору (особливо якщо дитина має домашніх улюбленців або хоче їх мати у майбутньому), а й показує нові сторони навколишнього світу. Визначенню того, що саме їсть та чи інша жива істота і присвячена ця вправа. На екрані дитина бачить малюнок тваринки, під яким зображено кілька типів харчів. Це завжди їстівні обʼєкти, але тільки один з них підходить для даного звіра чи пташки. Учень бачить малюнок тварини та вибирає з-поміж варіантів той єдиний, що дійсно відповідає гастрономічним вподобанням зображеного звіра. Після того, як учень таким чином нагодує тваринку, розпочинається наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії, але вже з іншими тваринками та новими варіантами їжі. Важливо, що всі малюнки досить деталізовані, тож учень без проблем впізнає знайомих звірів, а якщо натрапить на незнайомого, то відкриє для себе новий вид живих істот. Тому ця вправа буде особливо цікава юним любителям природи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.8
Хто що їсть?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися