Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Певний рівень універсальності – ще одна позитивна риса мови, якість, якою дуже зручно користуватись у спілкуванні. За допомогою цієї універсальності інколи можна описати різні дії одним словом. Цьому й присвячена ця вправа. На екрані дитина бачить трьох персонажів, кожен з яких виконує свою дію, але при цьому два з цих зображень схожі. Наприклад, три ведмедики: один радіє, тоді як з тих двох, котрі залишилися перший злиться й погрожує кулачком, а другий – гнівається і ричить. Ці два останні ведмедики хоча й виглядають по-різному і можуть бути описані різними словами, дуже схожі. Тож їхні емоції можна описати одним словом. Це слово міститься у завданні до етапу вправи. Коли дитина з трьох зображень вибирає два, як підходять для цього терміну, то переходить до наступного етапу вправи. Всі малюнки мають багату деталізацію, завдяки чому легко зрозуміти значення близьких слів. Завдяки виконанню цієї вправи дитина вчиться більш вільно використовувати синоніми, завдяки яким можна не тільки більш багато описати певний процес, розкриваючи різні його сторони, а й вказати на спільність двох явищ, назвавши їх одним словом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Обери два зображення, які означають одну дію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися