Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мовленнєвий процес є багатоскладовим, але водночас і цільним. Люди використовують слова як засіб комунікації для повідомлення про події, опису та називання предметів, вираження своїх почуттів, мрій тощо. Але при цьому кожне слово має своє лексичне значення і є окремою одиницею спілкування. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться розділяти мовленнєвий потік та розпізнавати у ньому окремі слова. На екрані учень бачить кілька картинок, під кожною з яких є кнопка з описом зображеного на малюнку. Дитина натискає на кнопку і чує опис. Після цього треба виділити одну з картинок – ту, опис якої має три слова. Це завдання є водночас і досить складним, бо дитина одночасно сприймає звукову та візуальну інформацію, але й дуже цікавим, бо кожен малюнок представляє собою яскравого персонажа або знайомий предмет. Навіть якщо дитина помилиться з вибором, вона все одно перейде до наступного етапу завдання, на якому побачить на екрані вже інший набір малюнків. Всі зображення тематично повʼязані між собою. Наприклад, фокусник, намет цирку та летюча рожева свинка, яка може бути цирковим номером. Тож можна говорити про наявність сюжетної складової у цій вправі, адже кожен новий етап вчить не тільки розрізняти кількість вимовлених слів, а й групувати об’єкти за спільною ознакою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Обери малюнок з трьома словами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися