Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова можуть означати не тільки назву предмета, а й процес чи дію. Таким чином одним словом можна описати ситуацію. У ході виконання цієї вправи дитина буде тренувати у собі це вміння. На екрані учень бачить малюнок, на якому зображена певна ситуація. Наприклад, ведмідь, який спить у барлозі. Цей малюнок має багату деталізацію, тож дитина без проблем зрозуміє, що саме на ньому зображено. Також важливо, що стилістика малюнка досить близька до ілюстрацій дитячих книжок, має приємне оформлення та насичену кольорову гаму. Це важливо, адже саме завдяки цьому дитині цікаво переходити з одного етапу вправи до іншого. Отже учень бачить малюнок і має одним словом відповісти на питання про те, що саме зображено на екрані, у цьому випадку – що саме робить ведмідь. Під зображенням міститься кілька варіантів відповіді. Дитина обирає правильний (для цього прикладу – «спить»), після чого переходить до наступного рівня вправи, де бачить на екрані вже іншу ілюстрацію та інші варіанти того, як її описати одним словом. Це завдання допомагає дитині навчитися лаконічно висловлювати свої думки та описувати те, що вона бачить.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Описуємо картинку з дією одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися