Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Колір є однією з ознак предмету, яка є досить важливою для зорового сприйняття, адже саме за допомогою кольору людина може мати певні чіткі асоціації з тим чи іншим предметом та його властивостями. За допомогою цієї вправи учень вчиться краще сприймати колір предметів. На екрані дитина бачить два обʼєкти. Над млаюнками міститься завдання, у якому чітко вказано, який за кольором предмет має бути виділений дитиною. Учень обирає вірний варіант, виділяє його та переходить до наступного етапу вправи. При цьому перехід на наступний рівень завдання здійснюється й у випадку помилкової відповіді. Важливо, що за допомогою цієї вправи не тільки більш чіткими стають асоціативні звʼязки між кольором та певними обʼєктами, а й розширюється словниковий запас слів. Адже не всі назви кольорів можуть біти відомими, тож у ході виконання завдання дитина знайомиться з новими назвами та бачить, як виглядають ці кольори. Всі предмети, намальовані на етапах вправи, упізнаються легко завдяки вмілому зображенню деталей. У їх зображенні можуть бути використані різні відтінки одного домінуючого кольору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Колір
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися