Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розмір є поняттям досить простим для сприйняття дитини, але разом з тим і потребуючим кількох уточнень. По-перше, розмір сам по собі складається з кількох ознак: довжини, ширини та, у випадку з тривимірними предметами, глибини чи висоти обʼєкту. Але коли йде мова про обʼєкти однакової форми, то можна аналізувати їх розмір «в цілому», тобто не вимірюючи окремі сторони. По-друге, щоб взагалі мати можливість оцінити розмір того чи іншого предмету, необхідне порівняння. У ході виконання цієї вправи учень вчиться співзіставляти розмір схожих за силуетом предметів. На екрані зображені обʼєкти, форма котрих тотожна, але всі вони різного розміру. Учень має розставити тварин від найменшого на найбільшого. Після цього учень переходить до наступного рівня вправи, на якому бачить на екрані вже нове завдання та нові картинки. Це завдання допомагає дитині навчитись співзіставляти розмір предметів між собою, а також знаходити найменші та найбільші серед решти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Розмір
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися