Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тварини є чи не найцікавішою темою для дітей будь-якого віку. Спосіб життя звірів, їх характер та особливі ознаки викликають такий живий інтерес, що учні залюбки виконують вправи, пов’зані з цією темою. Це завдання допомагає дитині вивчити характерні ознаки тварин і разом з цим – розширити словниковий запас слів. Учень бачить на екрані дві тварини, які можуть бути зображеними трохи схожими, але при цьому у природі вони дуже відрізняються одна від одної за будовою та способом життя. Над малюнком міститься питання для конкретного рівня завдання. У цьому питанні міститься ознака, характерна тільки для однієї тварини з цієї пари. Завдання дитини – обрати та виділити цю тваринку. Коли учень це робить, то переходить до наступного рівня вправи. На моніторі зʼявляються вже інші тварини, а питання до етапу вправи змінюється. Перехід між рівнями здійснюється дитиною незалежно від того, чи вірний вибір вона робить впродовж виконання вправи. Навіть якщо учень помиляється, вірний варіант з’явиться на екрані. Ця вправа доповнює знання дитини про світ живої природи, чим буде особливо цікава учням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Ознаки тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися