Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Предмети відрізняються один від одного не тільки за формою, кольором, розміром та іншими індивідуальними характеристиками, а й за дією, яку вони виконують. У словниковому запасі людини слова звʼязані один з одним саме за асоціаціями, і одна з головних з них – саме дії. Голка шиє, а пульт перемикає канали – кожен з цих предметів повʼязаний зі своєю дією, і коли дитина хоче вимкнути телевізор, вона не задумуючись починає шукати пульт, а не що інше завдяки цим асоціативним звʼязкам. Ця вправа допомагає поліпшити їх та розширити словниковий запас слів. Учень бачить на екрані кілька предметів. Напряму вони не називаються, але у вправі йдеться саме про те, яку роль кожен з них відіграє та яку дію виконує. У завданні вказано, яка дія має виконуватись предметом, що потрібен дитині. Учень знаходить потрібний предмет та нитискає на нього. Після цього дитина переходить до наступного етапу вправи (незалежно від того, чи вірний вибір вона зробила на минулому), де її чекатиме інший набір з предметів та інше формулювання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Предмети та дії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися