Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова можуть використовуватись задля виконання багатьох цілей. З їхньою допомогою можна висловлювати думки, виражати почуття та емоції та позначати певні дії та факти. А також можна називати певні предмети та явища. Зокрема велику кількість слів лексичного запасу мови становлять ті, що називають природні обʼєкти. Ця вправа присвячена тому, аби закріпити знання дитини назв домашніх та свійських тварин.

На екрані учень бачить кілька малюнків. На кожному з них зображено ту чи іншу тварину – незалежно від етапу завжди хатню або свійську. Над малюнками міститься завдання, у якому названо, яку тварину треба знайти дитині у ході виконання цього завдання. Учень має знайти і виділити або собаку, або корову, або іншу вказану у завданні тваринку, після чого переходить до наступного рівня вправи, де потрібно буде виконати аналогічну дію, але вже маючи перед собою зображення інших істот.

За допомогою цієї вправи дитина вчиться аналізувати зображення, розширює свій власний словниковий запас та запамʼятовує, які саме тваринки відносяться до хатній та свійських. Інтерес до виконання вправи посилюється завдяки високій якості малюнків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Розпізнавання домашніх та свійських тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися