Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навколишній світ є для дитини суцільною загадкою, і щоденні відкриття дуже важливі для її розвитку. Зокрема будь-яка дитина зазвичай цікавиться живими істотами – тваринами та рослинами, при чому як домашніми, так і дикими. Ця цікавість використовується у даній вправі, як основний рушій для мотивації ліпшого володіння мовними навичками учня. Адже слова української мови використовуються у тому числі і для називання обʼєктів живої природи.

У ході виконання цього завдання дитина мусить обрати серед кількох картинок, зображених на екрані, ту, на якій зображено певну дику тварину, вказану у завданні до конкретного етапу цієї вправи. Коли дитина робить свій вибір та виділяє зображення тої чи іншої тваринки, то переходить до наступного етапу вправи, де треба виконати дії аналогічного характеру, але зображення живих істот вже будуть нові.

Завдяки цій вправі дитина краще зрозуміє значення певних слів, запамʼятає назви диких тварин та розширить свій словниковий запас. Учню цікаво виконувати цю вправу завдяки тому, що малюнки мають яскраве оформлення та приємний стиль, що нагадує ілюстрації до дитячих книжок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Розпізнавання диких тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися