Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатий словниковий запас слів є дуже важливим для повноцінного спілкування. Навіть досконале знання всіх граматичних правил мови, володіння письмом та гарна вимова є лише базою, тоді як самі слова у їх різноманітті і є інструментом для вираження думок, емоцій, почуттів. У ході виконання цієї вправи учень розширює свій словниковий запас слів, що повʼязані з фруктами та ягодами. На екрані дитина бачить кілька малюнків, що зображують ті чи інші плоди. Над малюнками є завдання, у якому конкретно вказано, який саме фрукт або ж яку саме ягоду треба знайти учню. Дитина вивчає малюнки і знаходить серед них той, який, на її думку, відповідає питанню завдання. Незалежно від того, чи вірний вибір зробила дитина, вона в будь-якому разі переходить до наступного етапу вправи, де необхідно виконати аналогічне завдання, але фрукти на малюнку будуть вже інші. Завдяки цій вправі дитина не тільки закріплює знання фруктів та ягід, а й розширює словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Розпізнавання фруктів та ягід
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися