Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча, звісно, кожного дня дитина стикається з безліччю предметів, але найулюбленішими з них варто назвати саме іграшки. Наразі їх є безліч видів. Кожен має свою назву, але разом з тим всі вони зустрічаються у кожної дитини: мʼячі, ляльки, мʼякі звірі тощо – безліч їх. Разом з тим таке різноманіття предметів дає хорошу можливість розширити словниковий запас дитини.

Учень бачить на екрані ряд обʼєктів. Всі вони є іграшками, при чому різними в усіх аспектах, тобто як зовнішньо, так і за призначенням. Учень має обрати у цьому ряді ту одну-єдину, яка вказана у завданні, що написано над зображенням іграшок. Коли дитина робить свій вибір, то переходить до наступного етапу вправи, у ході виконання якого треба кожного разу знаходити певну іграшку, хоча на різних рівнях предмети для вибору нові. Всі картинки мають приємний стиль зображення та досить багату деталізацію, тож впізнати улюблену іграшку, навіть якщо та має трохи інший колір, не буде для дитини складним. Дана вправа розвиває не тільки словниковий запас, а й тренує памʼять учня та його зосередженість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Розпізнавання іграшок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися