Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожного дня дитина, знаходячись вдома або виходячи просто погуляти у двір, стикається з багатьма речами, які використовуються людьми у побуті. Наприклад, з одягом та аксесуарами. Але щоб запамʼятати назви предметів, необхідно зосередитись на словах, що ці предмети називають. Ця вправа присвячена тренуванню вміння впізнавати особисті речі та, зокрема, предмети одягу. На екрані дитина бачить ряд предметів одягу. Над їхнім зображенням знаходиться завдання, у якому вказано, який саме предмет слід обрати на даному конкретному етапі вправи. Дитина має аналізувати побачене на моніторі, після чого обрати той предмет, що вказаний у завданні. Таким чином складається чітка асоціація між назвою предмета та його зображенням. Це дозволяє дитині краще вивчити, закарбувати у памʼяті ті назви предметів, які вона бачить кожного дня. Важливо, що після того, як дитина відповість, вона переходить до наступного етапу вправи, при чому незалежно від того, чи вдало вона відповіла, чи ні. Всі малюнки виконані деталізовано, тож проблем із розпізнаванням обʼєктів не буде.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.13
Розпізнавання одягу та особистих речей
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися