Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим більш глибоко дитина проникає у сутність мови, тим детальніше вона може групувати ті чи інші обʼєкти, які за допомогою мови можна назвати. Ця вправа допомагає учню навчитись розпізнавати різні типи та види овочів.

На екрані дитина бачить кілька різних видів цих продуктів. Над малюнком, на якому вони зображені, міститься завдання, у якому точно вказано, який саме овоч треба виділити. Дитина аналізує картинку та вибирає серед овочів правильний. Всі малюнки, які зображують овочі, виконані якісно, мають високий рівень виконання та деталізації, і всі вони легко упізнаються дитиною.

Важливо, що ця вправа не тільки допомагає співвідносити слова і зображення, а й розширює словниковий запас учня. Адже серед овочів може бути і невідомий, але методом виключення, завдяки тому, що більшість овочів дитина все ж знає, вона вибирає вірний варіант. При цьому навіть у випадку помилки учень все рівно проходить далі, адже після відповіді (неважливо правильної чи ні) починається наступний етап, де на екрані зʼявляється зображення вже інших овочів. Також це завдання має значення для розвитку уваги та концентрації дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Розпізнавання овочів та зелені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися