Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна дитина тією чи іншою мірою росте на казках та історіях. Ці історії просочуються в неї, стають невідʼємною частиною її поглядів та світосприйняття. А також – корисним інструментом для розвитку мовних навичок та розширення словникового запасу слів. Саме цьому й присвячена ця вправа.

На екрані учень бачить ряд предметів. Всі вони сюжетно повʼязані з тою чи іншою казковою історією або легендою. Над малюнками, що зображують ці предмети, написано завдання, у якому точно вказано, який саме предмет треба знайти серед інших. Таким чином у завданні цей предмет прямо називається, тож учню потрібно впізнати його та виділити. Таким чином дитина вчиться впізнавати предмети, згадувати їх, а у випадку, якщо вона все ж не знає цей обʼєкт, скоріше за все вона знає всі інші, тож методом виключення зможе обрати правильний варіант, а незнайомий обʼєкт запамʼятає. Після того, як дитина зробить свій вибір, вона переходить до наступного етапу вправи, де треба виконати дію аналогічного характеру, але вже з іншими предметами. Всі обʼєкти мають цікавий стиль зображення і хороший рівень деталізації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.15
Розпізнавання персонажів і предметів казок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися