Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рідний дім є першим середовищем для вивчення навколишнього світу для дитини. Навіть коли вона вже підросте, різні обʼєкти, точне призначення яких вона ще не до кінця розуміє, будуть цікавити дитину. Це стосується, зокрема, тих предметі, що знаходяться на кухні. У ході виконання цієї вправи дитина запамʼятовує назви цих обʼєктів, розширюючи свій словниковий запас. На екрані учень бачить групу предметів, кожен з яких має  те чи інше відношення до посуду чи кухні загалом. Над малюнками міститься завдання, у формулюванні якого вказано, який саме предмет треба знайти дитині. Коли учень робить свій вибір на користь того чи іншого обʼєкта, зображеного на картинках, він переходить до наступного рівня вправи. Для цього не обовʼязково відповісти правильно, адже і у випадку невдалого вибору дитина пройде далі, але спочатку побачить правильний варіант. На наступному етапі вправи теж потрібно обрати вказаний у завданні обʼєкт, що повʼязаний з кухнею або посудом, але, звісно, всі зображені на нових картинках предмети будуть вже іншими. Ця вправа окрім розвитку словникового запасу допомагає дитині також тренувати вміння зосереджуватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Розпізнавання посуду та предметів кухні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися