Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Транспортні засоби є важливою частиною життя сучасної людини. Враховуючи, як зросли відстані між різними місцями у межах одного населеного пункту, без транспортних засобів нині людині не обійтись. Ця вправа допомагає дитині запамʼятати назви різних видів транспорту, зрозуміти відмінності одного виду від іншого, розширити свій словниковий запас.

На екрані учень бачить кілька різних малюнків, на кожному з яких той чи інший тип транспортного засобу:  літак, легкова автівка, мотоцикл тощо. Над зображенням міститься завдання до вправи, у якому сформульовано, який саме предмет треба знайти дитині у ході виконання цього конкретного етапу вправи. Учень аналізує малюнки та вибирає серед них той, що зображує предмет, заданий у завданні. Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, де теж потрібно визначити певний транспортний засіб, але вже серед нового набору предметів. Паралельно дитина більше дізнається про цей вид обʼєктів. Особливо добре, якщо разом з дитиною вправу будуть проходити батьки, які пояснять різницю одного типу транспортного засобу від іншого, і пояснять небезпеку, яка чатує на дитину на проїжджій частині.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Розпізнавання транспорту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися