Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою слів можна не тільки називати предмети та події, що відбуваються у фізичному світі, а й описувати почуття та емоції, говорячи про світ внутрішній. Але поняття емоцій є досить абстрактним, тож засвоєння цих назв краще виконується через їхнє вираження, знайоме кожній дитині – міміку. На екрані учень бачить тваринок, міміка яких виражає певну емоцію. Завдання дитини полягає у тому, щоб визначити, який з персонажів відчуває емоцію, яка вказана у завданні, що знаходиться над малюнком. Далі, згідно з завданням, учень має виконати певну дію, наприклад, подарувати квітку тому ведмедику, який сумує. Вже після цього дитина переходить до наступного етапу вправи, де має виконати іншу дію, але теж повʼязану з емоцією. На кожному рівні нові завдання та нові персонажі, тож дитині цікаво проходити вправу, яка містить такий сюжет і має елементи інтерактивності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Розрізняємо емоції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися