Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання назв положення предметів у просторі є дуже важливим не тільки для орієнтації дитини, а й для того, щоб вона вміла повноцінно висловлювати свої думки та спостереження, описуючи ту чи іншу ситуацію з урахуванням положення обʼєкту. Деякі істоти та предмети (як правило, мова йде про неживі предмети, що зображують істот, наприклад, іграшки) мають можливість у нерухомому стані приймати різні положення: сидяче, лежаче та стояче. Учень бачить на екрані 2 тварин, які прийняли два різні типи положень. Для кожного етапу вправи є своє завдання, у якому вказано, яку тваринку потрібно перенести на подушку. Дитина обирає правильний обʼєкт та виконує дію, яка була вказана у завданні. Після цього переходить до наступного етапу вправи, де на екрані буде вже інше зображення та нове завдання. Таким чином дитина має не просто аналізувати зображення на екрані та вибрати той чи інший обʼєкт серед групи подібних за певною ознакою, а ще й виконати самостійну певну дію з цим обʼєктом. Цей ігровий елемент посилює цікавість учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Розрізняємо сидіти/стояти/лежати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися