Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина вчиться аналізувати зображені на екрані елементи малюнка, розуміти внутрішню логіку тої послідовності, яку вони утворюють та працювати з нею. Дитина бачить кілька обʼєктів, які повʼязані між собою певними логічними звʼязками. Наприклад, трьох котів, серед яких один дорослий, один є підлітком і ще один – малим кошенятком. При цьому всі елементи, що зображені на малюнку, знаходяться у хаотичній послідовності. Дитина має це виправити, поставивши всі елементи зображення на свої місця. Для прикладу, з котами це значить, що дитина ставить їх у послідовності зростання, від кошеня до дорослого кота. Після цього учень переходить на наступний рівень вправи, де бачить на екрані вже інші обʼєкти. Але логічні зв’язки та закономірності, які їх повʼязують, кожного разу трохи відрізняються, тож дитині доводиться на кожному етапі заново аналізувати малюнок. Це не тільки робить завдання більш цікавим, а й розвиває логічне мислення та здатність робити аналіз зображення. Важливо, що у випадку помилки дитина бачить на екрані правильний варіант виконаної вправи, після чого переходить до наступного етапу.

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Розташуй картинки у логічній послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися