Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Емоції, почуття та риси характеру є дуже важливими для кожної людини, тож не дивно, що великий спектр слів будь-якої мови, в тому числі і української, присвячений опису саме їм. Це завдання присвячене тому, аби навчити дитину краще їх виражати. На екрані учень бачить два малюнки, на яких зображені схожі персонажі. Це можуть бути, наприклад, казкові звірі  або герої улюблених дитячих історій. Загалом вони повністю подібні за винятком одного – їхня міміка виражає різні емоції. Над малюнками міститься завдання, у якому вказано, з яким із героїв потрібно виконати певну дію. Наприклад, дати апельсин саме усміхненій панді. Коли дитина аналізує зображення, робить вибір та виконує певну дію з одним із двох героїв, то (незалежно від правильності рішення) переходить до наступного етапу завдання. На новому рівні механіка вправи залишається, але змінюється малюнок на екрані, як в плані героїв, так і в плані емоцій, які вони виражають. Попри те, що ця вправа має суттєвий ігровий аспект, вона дуже корисна для розвитку словникового запасу слів, адже у ході її виконання дитина вивчає нові назви для емоцій та те, як вони виглядають.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Риси характеру та емоції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися