Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова використовуються для опису тієї чи іншої ситуації. При чому зазвичай для цього достатньо назвати дію та того, хто (або що) цю дію виконує. Це завдання присвячене збільшенню словникового запасу слів дитини за рахунок великої кількості ситуацій, які можна описати.

На екрані учень бачить якогось персонажа (чи просто казкового звіра чи героя улюбленої історії), який виконує певну дію, скажімо, танцює. Під малюнком міститься два варіанти відповіді на питання про те, що цей персонаж робить. Дитина читає обидва слова-варіанти і вибирає правильний. Після цього учень переходить до наступного етапу завдання, на якому треба буде виконати приблизно аналогічну дію, але вже з іншим персонажем та новими варіантами відповіді. Всі герої, які зображуються на рівнях вправи, виглядають цікаво та приємно для дитини. Малюнки насичені кольорами та добре деталізовані. Тож різноманіття персонажів на кожному з етапів завдання дозволяє зберегти інтерес до вправи від першого етапу і до останнього. Це завдання не тільки допомагає дитині збільшити словниковий запас, а й навчає її описувати ситуацію, яку вона бачить.

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Що відбувається на малюнку?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися