Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою слів можна описати дію, ситуацію, предмет. Істинність слів виявляється тоді, коли ситуація співпадає зі словами, які її описують. Ця вправа присвячена вмінню дитини співзіставляти описане з зображеним. На екрані дитина бачить малюнок на якому зображено обʼєкти, що виконують певні дії. Зображення підписані, але слова, які описують малюнки не співпадають з тим, що там зображено. У ході виконання завдання учень має перемістити підпис до того малюнка, який з ним співвідноситься. Наприклад, на моніторі зображено двох ведмедів. Один з них йде, другий – спить. Відповідні слова й треба дитині самостійно розмістити під потрібним малюнком, тоді як на початку вправи вони переплутані, і спляча тваринка підписана як та, що йде, і навпаки. Після того, як учень помістить підписи під правильні зображення, він переходить до наступного рівня вправи, на якому його чекатиме вже інший набір картинок та нові підписи. Таким чином завдяки виконанню цієї вправи учень вчиться співзіставляти те, що він бачить, з тим, про що він читає. Ця вправа також є корисною для розвитку уваги дитини та вміння концентруватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Співставляємо слово і картинку з дією
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися