Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Різні типи транспортних засобів призначені для руху у різних умовах та різними способами. Саме на відмінностях у діях, які вони виконують, міститься причина відмінності їхньої конструкції. У ході виконання цієї вправи учень вчиться співзіставляти той чи інший вид транспорту з дією, яку він виконує. Це допомагає краще зрозуміти, чому той чи інший транспортний засіб має певні деталі, а також створити у свідомості учня асоціативні звʼязки, які їй знадобляться у майбутньому. На екрані учень бачить набір з кількох предметів. Всі вони є транспортними засобами, але разом з тим кожен виконує певну, характерну тільки для нього дію. Наприклад, автівка, корабель та літак. Дитина, згідно з формулюванням завдання конкретного етапу, має вибрати той обʼєкт, що виконує певну дію, наприклад, літає (це буде літак). Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, де треба теж вибрати транспортний засіб за дією, але набір зображень вже інший, як і дія, за якою треба робити вибір. Ця вправа корисна для розширення словникового запасу учня. Всі зображення мають високий рівень деталізації та виконані у приємному стилі, що тільки посилює цікавість дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Транспорт та дії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися