Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен вид тварин виконує певні характерні для нього дії. Собака гавкає та вертить хвостом, чайка літає над морем, а слон зриває листя хоботом. Дитина знає, як виглядають тварини, але не часто зосереджується на тому, що особливого ця чи інша тварина робить. Ця вправа допомагає створити сталі асоціативні звʼязки між тваринами та характерними для них діями, що покращить словниковий запас дитини. На екрані учень бачить кілька тварин. Всі вони зображені якісно, їх легко впізнати завдяки характерним рисам. Тварини у вправі не називаються, бо увага дитини звертається не на ті слова, що називають предмет, а на ті, що характеризують його за дією. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб виділити саме ту тварину, яка виконує дію, що вказана у формулюванні цього завдання. Після того, як дитина виконає цю дію, вона переходить до наступного рівня вправи, на якому на екрані зʼявляється вже інша група тварин, серед яких треба вибрати одну вже за іншою дією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Тварини та дії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися