Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тварини є однією із найулюбленіших тем для дітей. Живі істоти є обʼєктом щирого інтересу для будь-якого учня. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться розпізнавати дитинчат тварин та розрізнювати їх. На екрані учень бачить по обидві сторони робочої зони чотирьох живих істот. Це можуть бути і звірі, і птахи, і плазуни. Важливо, що вони можуть бути частково схожі, наприклад, гусак і курка, які є свійськими птицями. Під дорослими посеред екрану знаходяться дитинчата. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити дитинча кожної тваринки до її батька чи матері. Тож завдяки цій вправі дитина запамʼятовує відповідність між тваринами та їх потомством. Коли учень робить свій вибір, то переходить на наступний етап вправи, де на нього чекатиме вже інше зображення з новими живими істотами. Ця вправа розвиває не тільки знання про живу природу, а й увагу та зосередженість, адже на кожному етапі вправи живі істоти, які там подаються, досить схожі між собою. Але при цьому кожне зображення має свої характерні риси, тож впізнати тваринку та відрізнити її від іншої не буде для дитини надто складним завданням.

 
 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.6
Тварини та їхні діти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися