Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння орієнтуватися у просторі нерозривно повʼязане не тільки з можливістю сприймати положення предметів відносно один одного у вертикальній чи горизонтальній площині. Не менш важливим є і вміння дитини визначати відстань до предмета від неї самої. Це завдання присвячено тренуванню цього вміння. На екрані дитина бачить певну ілюстрацію із зображеними на ній обʼєктами. Малюнок багатий деталями, є фон, кілька предметів, що намальовані на різній відстані від глядача, тобто учня. Над малюнком є питання, у якому йдеться або про те, щоб знайти більш далекий предмет, або ж про пошук предмета більш близького. З рухом дитини між етапами ці питання чергуються. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, який із зображених предметів ближче, який далі, і відповісти на зображене питання, виділивши правильне. Після цього дитина переходить на наступний етап вправи, на якому зображується вже нова картинка. За допомогою цієї вправи дитина вчить поняття відстані та слова «близько» та «далеко», які з цим поняттям повʼязані.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Вчимо слова близько/далеко
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися