Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поняття про ліву та праву сторони є дуже важливим для орієнтації у просторі. Розуміння цих понять знадобиться учню у повсякденному житті, тож розвитку цього розуміння і присвячена дана вправа.

На екрані дитина бачить два предмети. У завданні, яке знаходиться над малюнком, чітко вказано, який з двох предметів має знаходитись з тої чи іншої сторони.  Дитині потрібно тільки самостійно перемістити потрібний обʼєкт на правильну сторону. Після цього дитина переходить до наступного етапу вправи. Якщо на минулому треба було, скажімо, перемістити горішок вліво, то на новому вже доведеться покласти яблуко вправо. Таким чином на кожному рівні завдання трохи змінюється, як і самі предмети. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді дитина має змогу чомусь навчитись, адже новий рівень зʼявиться на екрані тільки після того, як вірна відповідь стане виділеною. Різноманіття обʼєктів для роботи з ними, а також зміна сторін для переміщення цих предметів не тільки допомагає дитині зберегти інтерес до виконання вправи, а й розширює її словниковий запас.

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Вчимо слова ліворуч/праворуч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися