Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова «нижче» і «вище» використовуються у мові не тільки для визначення місцеположення того чи іншого предмета, а й для визначення зросту – індивідуальної якості, яка є в живих створінь та обʼєктів. Ця вправа присвячена тренуванню дитини сприймати саме ці поняття.

На екрані дитина бачить кілька обʼєктів для порівняння їхнього зросту. Це можуть бути, скажімо, тваринки або казкові герої. Всі обʼєкти мають деталізоване оформлення та приємний стиль зображення. Над малюнком у завданні вказується, який саме обʼєкт має вибрати дитина – вищий або нижчий. Учень виконує цю дію, після чого переходить до наступного етапу вправи. На новому рівні його чекатиме нова пара зображень для порівняння та нове завдання. Важливо, що і у випадку помилки дитина переходить на наступний рівень після того, як побачить правильну відповідь, що стане виділеною на екрані. Це завдання корисне для розвитку вміння учня розуміти зріст істот та разом з цим у ході виконання цієї вправи дитина також розширює свій словниковий запас, бо може не знати всіх зображених на екрані тварин чи персонажів.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Вчимо слова "вище/нижче" (зріст)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися