Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Загадки є цікавою грою, яка не тільки подобається дитині, а й допомагає розвинути мовні навички та знання. Під час виконання цієї вправи дитина розгадує віршовані загадки. У римованих рядках містяться відомості про ту чи іншу істоту або персонажа. Варіанти відповіді знаходяться безпосередньо під віршиком. Дитина має прочитати загадку, зрозуміти, про що йде у ній мова, після чого вибрати малюнок, на якому зображено відгадку. Після того, як дитина таким чином дає відповідь на загадку, вона переходить на наступний етап вправи, де бачить на екрані вже інший вірш-загадку. При цьому у випадку помилкової відповіді правильний варіант виділиться на екрані, після чого дитина продовжить виконання вправи, вже знаючи свої помилки та маючи можливість вчитись на них. За допомогою цієї вправи дитина вчиться використовувати слова для сприйняття тих чи інших предметів не просто як поодинокі підказки, а як повноцінний інструмент для опису явищ навколишнього світу. Також розгадування загадок є корисною вправою для розвитку аналітичних здібностей дитини. А їх різноманіття, а також віршована форма робить вправу більш цікавою. 

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Віршовані загадки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися