Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова є знаряддям, за допомогою якого у ході використання мови людина виражає почуття, висловлює думки, повідомляє про щось та називає певні явища та предмети. Тож кожне існуюче у мові слово має чомусь відповідати. Це завдання навчає дитину шукати відповідність між словами та предметами. На екрані зображено два малюнки певних обʼєктів. Також біля них міститься два слова, які потрібно розташувати кожне під своїм предметом. Таким чином учень самостійно підписує малюнки відповідними назвами. Коли дитина робить це, то переходить до наступного етапу вправи. Деякі слова вже відомі дитині, але, можливо, будуть й нові для неї. Але оскільки всього цих предметів два, навіть якщо один з них учень не знає, то знає інший, а отже методом виключення дізнається, як називається другий. Таким чином у ході виконання цього завдання дитина не тільки вчиться співзіставляти зображення предмету зі словом, що його виражає, а й розширює свій словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Встановити відповідність між малюнком і словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися