Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Явище співзвучності є цікавим мовним явищем, яке використовується для створення рими. Гармонійне звучання закінчень слів допомагає будувати віршовані рядки та впливати на ритміку мовлення. Але при цьому співзвучні слова можуть бути зовсім не схожі один на одного за лексичним значенням. У ході виконання цієї вправи учень тренує своє вміння розпізнавати співзвучні слова. На екрані зображено кілька предметів, які відрізняються одне від одного. Але при цьому серед них є пара обʼєктів, назви яких є співзвучними. Дитина аналізує зображене на екрані і знаходить ці обʼєкти у предметному ряду. Виділивши їх, дитина переходить до наступного етапу вправи, на якому бачить перед собою вже нове зображення. При цьому перехід на наступний рівень здійснюється дитиною навіть у випадку невдалого вибору варіантів співзвучних слів. У випадку помилки правильні варіанти самі виділяються на екрані, після чого учень продовжує вправу. Таким чином учень вчиться легко та вільно знаходити слова, які можуть стати частиною віршованого рядка. Також ця вправа корисна для розвитку уваги та аналітичних здібностей дитини.

 

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Вибір співзвучної пари
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися