Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова здатна здивувати багатством різноманітних засобів передачі тої чи іншої думки або ідеї. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться замінювати вислів одним єдиним словом. На екрані дитина бачить малюнок, який зображує певну ситуацію або сюжет. Ця ситуація описана словесним виразом, який досить чітко її характеризує. При цьому під виразом і малюнком міститься кілька варіантів слів. Серед них є одне, яким можна замінити вираз – і це слово теж буде влучно і вірно описувати ситуацію. Наприклад, сталий вираз «бити байдики» означає лінуватись. Тож дитина, виконуючи цю вправу, не тільки вчиться більш лаконічно виловлювати думки, а й вчиться використовувати все різноманіття засобів у ході спілкування, як користуючись довгими словесними конструкціями, так і вільно замінюючи їх на поодинокі, але правильно описуючі ситуацію слова. Це завдання корисне й для розвитку аналітичних здібностей. Також завдяки цій вправі розширюється словниковий запас учня, який у ході виконання завдання дізнається як про нові вирази, так і про нові слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Заміни вислів одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися