Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто для позначення чисел використовуються спеціальні графічні символи – цифри. Вони є зручним засобом передачі кількості предметів та добре пристосовані до вираження тих чи інших математичних дій та операцій. На екрані учень бачить речення, яке описує зображений малюнок. Це речення містить число. Дитина має відокремити для себе букви та цифри та зрозуміти відмінність між ними. Крім того, учень прослуховує аудіо версію завдання, де ще раз пригадує, як називається та чи інша цифра. Після того, як дитина виділить необхідне число, вона переходить до наступного етапу вправи, на якому треба виконати дію аналогічного характеру, але вже з іншим реченням. Ця вправа допомагає дитині краще зрозуміти природу слів та вміти виділяти числа у реченні. Це готує її до знайомства з числівником під час опанування тем частин мови у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Знайди число у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися