Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова є засобом, за допомогою якого людина, використовуючи мову, виражає свої думки, почуття та наміри. Але мова може бути як усною, так і писемною. У випадку писемної мови, слова зображуються за допомогою букв, окремих, але звʼязаних між собою графічних символів, які згідно з законами української мови передають у більшості своїй один той чи інший звук. Тож коли дитина читає написане слово, вона має справу відразу з двома обʼєктами – словом як єдиним цілим, що має лексичне значення, та набором літер, які йдуть одна за одною у певній послідовності. У ході виконання цього завдання учень вчиться з цієї послідовності букв виділяти одну, вказану у завданні. На екрані дитина бачить малюнок, під яким написано слово, що, власне, цей малюнок і означає. Учень має знайти і виділити серед букв цього слова потрібну, вказану у завданні. Коли учень це робить, то переходить до наступного етапу вправи, на якому змінюються як предмет і слово, так і буква, яка є метою для пошуків. Це завдання важливе для вміння будувати слова з окремих букв, а потім розбирати ці слова на складові елементи. Це дає можливість покращити розуміння письмової мови і потренувати знання літер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Знайди літеру в слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися