Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова використовуються задля виконання великого різноманіття цілей. Наприклад, за допомогою слів, окрім всього іншого, можна виразити певну думку, яка стосується того чи іншого обʼєкта. На екрані у ході виконання цієї вправи показано тільки предмет, про який йде мова у реченні. Дитина має прочитати речення та вказати у ньому на те слово, яке передає зображений обʼєкт. Таким чином дитина вчиться співзіставляти побачене з тим, що вона читає, розуміти значення слів та виділяти у реченні центральний обʼєкт. Коли дитина виділяє слово, що на її думку відповідає картинці, вона переходить до наступного етапу вправи. Це відбувається незалежно від того, чи правильне слово виділила дитина. На наступному рівні завдання учень має знову знайти слово, що відповідає малюнку, але всі елементи вправи, зображені на екрані, вже нові. Малюнок на кожному етапі має цікаве оформлення, багату деталізацію та виконаний у стилі дитячої книги. Це завдання не тільки важливе для тренування навичок роботи зі словами, а ще й корисне для розвитку уваги дитини та вміння зосереджуватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Знайди в реченні слово, що є на картинці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися