Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова містить сотні тисяч різних слів, більшість з яких також мають ще й різні форми. У писемній мові більшість з них, крім омонімів та багатозначних слів, мають різну форму, тобто різне написання. Проте сам набір букв, який використовується для втілення такого лексичного багатства, не дуже великий – всього 33 літери алфавіту. Дитина має розуміти, що одні й ті самі букви використовуються для написання абсолютно різних і не повʼязаних між собою слів. На екрані для цього зображено два слова. Учень має прочитати їх та виявити, які з букв, що будують ці слова, є спільними для них. Виділивши ці букви, учень переходить до наступного етапу вправи, на якому треба виконати аналогічне завдання, але вже з іншими словами. Всі букви мають цікаве графічне оформлення та розфарбовані у різні кольори, хоча колір однакових букв у різних словах здебільшого співпадає, що є додатковою допомогою для дитини у виконання цієї вправи. До наступного етапу завдання учень переходить незалежно від того, чи вірні літери він виділив на минулому. Це завдання допомагає дитині краще зрозуміти сутність літер та оволодіти цим інструментом для вираження слів на письмі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Знаходимо однакові літери в середині та кінці різних слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися