Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує здатність дитини відшукувати необхідну літеру. На екрані учень бачить два слова, які позначають різні об’єкти і містять неповторювані голосні. Букви різнокольорові, а поряд з ними знаходяться зображення предметів, які ці слова називають. Над зображеннями слів та малюнків міститься завдання, у якому вказано, яку саме літеру має відшукати дитина. Учень читає слова та знаходить потрібну букву, після чого виділяє її. Далі дитина переходить до наступного етапу вправи, де на екрані з’явиться  вже інша пара слів. За допомогою цього завдання учень починає розуміти, як знаходити букви у словах, як слова будуються за допомогою літер. Наявність малюнків відіграє подвійну роль. З одного боку зображення предметів є додатковим ігровим елементом, адже всі малюнки виконані у стилістиці дитячих книг, а ще малюнки є тим фактором, який відволікає дитину і змушує її докладати більше зусиль для концентрації, а відтак і запамʼятає цей урок дитина ліпше. Різноманітність кольорів для зображення букв використовується з цією ж метою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
Знаходимо знайомі літери у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися