Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Справжня майстерність у використанні тої чи іншої навички приходить тільки з практикою, отже тренуватись у володінні письмовою мовою доведеться досить багато. Але для дитини важливим фактором є цікавість завдань. Цей фактор важливий не тільки для елементу розваги, а й для ефективності навчання, адже доказано, що у молодшому шкільному віці дитина дійсно краще запамʼятовує інформацію, яка подається у цікавій для неї формі. Саме тому ця вправа, яка по суті є звичайним тренуванням доповнення буквеного ряду слова, має досить істотний ігровий акцент. Згідно з сюжетом є чарівний персонаж якому треба допомогти скерувати одну з чарівних літер до слова, доповнюючи його. Над персонажем, власне, і міститься зображення цього слова, де одна з літер пропущена. Замість неї дитина бачить просто порожнє місце. Учень з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під словом, вибирає той, який вважає правильним, і переносить до порожньої клітинки, утворюючи таким чином це саме слово, роблячи його повним. Важливо, щоб учень розумів, що без всіх потрібних літер слово не може вважатись повноцінним і змістовним. Тільки правильне їх розташування і правильний набір дає слову можливість передавати закладений у нього сенс. І коли учень «лагодить» слово за допомогою чарівної літери, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії вже з іншим словом та іншими варіантами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.12
Чарівні літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися