Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова цікаві і химерні, вони мають дивовижну силу. Сенс, який вкладає у слова мовець, може змінюватись у багатьох випадках, як і ефект від цих слів. Дуже цікавим явищем при цьому є те, що положення звуків і відповідно букв відіграє важливе значення для слів. Іноді порядок букв визначає сенс словесної конструкції, у чому й переконається учень у ході виконання даної вправи. На екрані перед дитиною міститься слово – нове для кожного наступного етапу завдання. Дитина має перетворити його на інше, не додаючи і не забираючи літер. Єдине, що може зробити учень, це просто поміняти букви місцями. На кожному рівні подаються саме такі слова, для яких це цілком можливо в рамках української мови. Наприклад, «літо» перетворюється на «тіло» простою зміною приголосних місцями. І це при тому, що слова, які виходять в результаті, абсолютно не повʼязані лексично. Завдання, яке ставиться перед учнем на кожному етапі вправи, полягає у тому, щоб змінити саме порядок букв таким чином, щоб утворити інше слово, відмінне від початкового. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Підказкою для дитини є візуальне супроводження вправи. На кожному етапі є пара малюнків. На одному зображується те, що називає початкове слово, а на іншому – те, що називає слово, яке можна утворити. Завдяки цій вправі учень не тільки вчиться краще орієнтуватись у словах та більш впевнено з ними працювати, а й починає розуміти, як порядок літер та звуків впливає на значення словесних конструкцій, що є дуже важливим для розуміння мови загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Чарівні слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися