Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменник – службова частина мови, яка відрізняється від самостійних тим, що у прийменників нема ані самостійного лексичного, ані граматичного значенням. Натомість такі слова приєднуються до самостійних, і тільки у такому випадку вони набувають певного значення і відіграють свою роль (досить важливу) у комунікації. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з прийменниками, які означають місцезнаходження предметів. Їх, таких прийменників, є досить обмежена кількість, тож завдяки цьому завданню дитина познайомиться з більшістю з них. На екрані перед учнем міститься малюнок. Він є повноцінною ілюстрацією з досить великим числом елементів, деталей різного розміру, кольору тощо. Є й певний сюжет. У завданні вказано, що персонаж, зображення якого теж є на екрані, загубив дещо. Учень має допомогти йому це відшукати. Дитина спочатку сама шукає цей обʼєкт, котрий заховано серед інших на ілюстрації. Після того, як дитина його знайде, треба вказати, де саме він, цей загублений обʼєкт, знаходиться. Під малюнком є кілька варіантів відповіді на це питання. Дитина має обрати правильний. У варіантах вказується найближчий до загубленої речі предмет та прийменник, який визначає відношення між ними. Наприклад, загублений обʼєкт може бути «під» або «над» чи навіть «у» іншому. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап, до іншого малюнку з новим загубленим обʼєктом та іншими варіантами відповіді. Кожен варіант – новий прийменник, тож дитина швидко вивчить значення кожного завдяки виконанню цього завдання. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Допомагаємо знайти предмет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися