Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча ядро лексичного значення міститься, здебільшого, у корені і доповнюється префіксами і суфіксами, закінчення недооцінювати не варто – передана в них граматична форма слова є дуже важливою, адже завдяки ній набір слів перетворюється на єдину фразу, речення, текст, тобто на структуру, елементи якої узгоджені між собою. Це досить важливо, адже саме правильне узгодження слів перетворює речення на цілісне та зрозуміле повідомлення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься узгоджувати слова за допомогою правильного підбору закінчень. На екрані перед учнем міститься малюнок – новий для кожного наступного етапу вправи. Він деталізований, багатоскладовий та якісний – і завжди описує нову ситуацію, в які є певний персонаж, обставини тощо. До малюнка у завданні подається питання. Ілюстрація і є відповіддю на нього, яка дублюється реченням, котре підписує малюнок. Проте дитина має звернути увагу на наступне: у питанні є слова, які мають узгоджуватись з деякими словами із відповіді. Наприклад, дієслова мають бути одного часу, а іменники – числа, роду чи відмінка (в залежності від конкретної ситуації). Тобто питання та відповідь узгодженні, у чому й виражається досить глибокий звʼязок між ними. Дитина уважно читає питання, вивчає речення-відповідь під малюнком, після чого вписує у порожні клітинки у певних словах у ньому ті закінчення, які узгоджують ці слова з подібними у питанні. Слова можуть бути різними, але вони належать до одних і тих самих частин мови. Коли дитина впише правильне закінчення, то пройде на наступний етап завдання, до нового питання, відповіді і малюнку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Дописуємо закінчення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися